Nieuw: de Stay Home Hospitality Academy.
Om de gezondheid van iedereen in de horecasector te beschermen, zijn vorige maand drastische maatregelen genomen. Van alle horecamedewerkers zit een groot deel nu thuis. Velen tonen begrip en proberen er het beste van te maken: kennis bijschaven, experimenteren, creatief bezig zijn … hoort erbij. Het Nederlandse SVH (Stichting Vakbekwaamheid Horeca nvdr) en Horeca Forma Vlaanderen lanceren daarom nu een uniek e-learning platform in Vlaanderen. Alle Vlaamse horecamedewerkers die thuis zitten kunnen nu gratis aan de slag met het grootste e-learningplatform voor de horeca: de Stay Home Hospitality Academy Vlaanderen.

Het werkt eigenlijk heel eenvoudig. Via deze link kan je je aanmelden en gratis inschrijven. Via de codes die je ontvangt kan je de volgende opleidingen volgen:
- Keukenmedewerker
- Kok
- Hulpkelner
- Medewerker Fastfood
- Maître d’hôtel
“Horeca Forma Vlaanderen en SVH staan achter de horeca. En juist in deze tijd is dat van belang”, aldus Ricardo Eshuis, directeur SVH.“Normaliter is deze content beschikbaar voor SVH-leden, betalende studenten en bedrijven, maar gezien deze uitzonderlijke situatie, stelt SVH samen met Horeca Forma deze licenties beschikbaar voor de hele sector, dus ook in Vlaanderen.”
“Met deze samenwerking, over de grenzen heen, hopen we alle horecamedewerkers in Vlaanderen in deze moeilijke tijd te ondersteunen”, aldus Robin Vanderelst, directeur van Horeca Forma Vlaanderen.
Lazy Monday juicht deze mogelijkheid tot (bij)scholing toe en roept iedere Vlaamse horecamedewerker op om ook de andere e-learning mogelijkheden die Horeca Forma biedt uit te checken.
